16 Temmuz 2019

Grafik Tasarım

Kurumsal grafik tasarım hizmetleri reklam görselleri, çizim, resim, grafik ve baskı görsellerinin hazırlandığı bir sanat dalı olup, yaratıcılık ve sektöre hakimiyet gerektiren farklı çalışmadır. Verilmek istenen mesajı en etkili şekilde iletmek için geçen tüm tasarım ve yaratım süreci grafik dizayn hizmeti kapsamındadır. Kurumsal Kimlik Çalışmaları bünyesi içerisinde birçok farklı hizmet ve işlem yer almaktadır.

Kısa özetlersek markanın ikonu ve kurumsal grafik tasarım hizmetleri dizayn grubunda kullanılacak olan logo gelmektedir. Bunun yanı sıra afiş, broşür, el ilanı, insert, poster, fatura, irsaliye, zarf, antetli kağıt, sticker, cd kaplama, web tasarım arayüzü, tüm kurumsal kimlik çalışmaları bu hizmet grubuna dahildir.

Marka değerini arttıran kurumsal grafik tasarım hizmetleri; yaratıcı, estetik, ve efektif olmalıdır. Hayal gücünün üretime dönüştüğü kurumsal grafik tasarım hizmetleri, iletişim fikirlerinin sanat ve teknoloji ile birleştiği süreçtir. Amaç iletişimi estetik dille en üst seviyeye çıkarmaktır. Özgün tasarım çalışmaları ile rakiplerinizden bir adım öne çıkabilir, kişisel ya da kurumsal tüm basılı ya da dijital reklam, tanıtım ve kimlik çalışmaları ile hedef müşteri kitlesini yakalayabilirsiniz.

Grafik Tasarım Hizmetlerimiz

Kurumsal Kimlik & Logo Tasarım

Müşteri potansiyelini arttırarak rakiplerden ayrılıp fark yaratmak, satışları katlayarak sektörde pazar payını arttırmak her firmanın hedefidir. Profesyonel grafik dizayn ekibimiz, firmalara özel görsel ve metinsel kurumsal grafik tasarımları için sektör ve hedef kitle analizi yapmakta, kurumsal bütünlüğü sağlayan grafik dizayn çalışmaları ile markaya değer katmaktadır.

Katalog, Broşür, Dergi Tasarımı

Basılı ve dijital ilanı tasarımı, verilmek istenen mesajı net ve anlaşılır şekilde görselleştirir. Tanıtımı yapılacak ürün veya hizmetlerin yazılı ve görsel bütünlükte tasarlandığı katalog, dergi ve broşürler, hedef kitleye uygun metin ve görsellikte hazırlanır.

Sosyal Medya İçerik Tasarımı

Tüm Sosyal Medya mecralarında markanızı öne çıkaracak, doğru, özgün ve farklı formatlarda paylaşım içerikleri Sosyal Medya Stratejisi doğrultusunda hazırlanır. Kullanılan mecralar yönetilir, içeriklerin etkinlikleri ölçümlenir, raporlanır.